Weryfikacja pracowników

Weryfikacja przyszłych i obecnych pracowników jest kluczowa w procesie rekrutacji. każda firma składa się ze struktury kadrowej tworzącej rozwijający się system o zróżnicowanej dynamice finansowej. Aby odnieść sukces w biznesie musimy przyjąć do pracy zaufanych i w pełni sprawdzonych pracowników, co zapewni każdemu przedsiębiorcy bezpieczny i stabilny rozwój oraz zaufanie na światowym rynku.

Royal Business Intelligence SA posiada specjalny system weryfikacji i certyfikacji osób z całego świata. Decydując się na współpracę z przyszłym wspólnikiem lub pracownikiem, każdy powinien przeprowadzić badania weryfikacji informacji, oraz dodatkowych sprawdzeń profilowanych zgodnie z jego specjalizacją zawodową. Uzyskanie certyfikatu gwarantuje pracodawcy potwierdzenie wiarygodności informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych.
 

Certyfikat Bezpieczeństwa Zawodowego może zostać wydany na zlecenie pracownika jak i pracodawcy.
 

Rodzaje Certyfikatów 

  1. Certyfikat Business
  2. Certyfikat Business Premium
     

Koszt wydania certyfikatu business wynosi – 600 zł netto, termin realizacji 7 dni;

Koszt wydania certyfikatu Business Premium wynosi – 7000zł netto, termin realizacji 30 dni;
 

Wykonujemy sprawdzenia i weryfikację na specjalne zamówienie zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy szczególnie na stanowiska wyższej kadry zarządzającej. Możemy przeprowadzić weryfikację jawną lub w pełni dyskretną według preferencji pracodawcy. Przy tego rodzaju weryfikacji cena oraz termin realizacji ustalamy indywidualnie.
 

Certyfikat jest tworzony przez specjalistów z dziedziny pozyskiwania  i analizy informacji, bazując na dokumentach, wywiadzie środowiskowym, biznesowym oraz wizji lokalnej. Tworzymy niezależny dokument gwarantujący autentyczność wszystkich informacji. 

Krzysztof Szaruga - +48883600000
e-mail: krzysztof.szaruga@royalbi.com

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.