Nieuczciwa konkurencja

Naruszanie własności intelektualnej lub tajemnicy przedsiębiorstwa i wykorzystywanie jej przez nieuczciwą konkurencję to jeden z najpoważniejszych problemów, z jakimi muszą zmagać się przedsiębiorcy. Nasi specjaliści pomogą znaleźć źródło wypływu najważniejszych informacji, zbiorą materiał dowodowy przeciwko konkurencji prowadzącej nieuczciwe praktyki rynkowe oraz podejmą działania, które doprowadzą do przerwania naruszania Państwa praw.

Zjawisko nieuczciwej konkurencji obejmuje takie działania, jak: oznaczenie przedsiębiorstwa czy pochodzenia towaru wprowadzające Klienta w błąd, naśladownictwo produktów, utrudnianie dostępu do rynku czy stosowanie cen dumpingowych, a także pomawianie lub nieuczciwe praktyki reklamowe. Nasi detektywi zdobędą dowody przeciw nieuczciwej konkurencji, co pozwoli Państwu na przerwanie negatywnych praktyk i walkę o swoje prawa.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji od zebrania dowodów na naruszanie Państwa praw do asysty w czasie postępowania sądowego.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.